.
پنج شنبه ٣٠ دی ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

✏🗒⚘⚘پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید

✏🗒⚘⚘پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید

 ✏🗒⚘⚘پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید
 
 
دکتر غلامرضا کاظمی زاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادرکرد.
 
در پیام دکتر کاظمی زاده آمده است:
 
هر ساله با فرا رسیدن ماه مهر، عطر زندگی و طراوت در فضای دانشگاه ها دمیده می شود و این فصل میثاقی است که جویندگان علم و دانش بر مبنای آن عهد می بندند در کنار یکدیگر برای کسب علم و دانش مجاهدت کنند.
بار دیگر فصل روشن مهر از راه می‌رسد و کتاب معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و رهروان علم و دانش ورق می‌خورد و سپهر بینش و دانایی به روی هزاران دانشجو و دانش‌پژوه آغوش می‌گشاید. هر سال، در آغاز ماه مهر و سال تحصیلی جدید، جوشش دوباره‌ای در مسیر پیشرفت علمی و تعالی فردی و اجتماعی آغاز می‌شود و دانشگاه‌ها به‌عنوان مهد تعلیم و تربیت انسان‌های متعهد و متخصص پویایی بیشتری می‌یابند.
 
تقارن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند دفاع مقدس تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را با یاد و خاطره شهیدان، آنان که سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را با خون و جانشان نگاشته‌اند، متبرک ساخته است هفته دفاع مقدس خوانش دوباره همه مجاهدت‌ها و رشادت‌های مردان و زنان غیوری است که با اراده‌ای سترگ علیه تجاوز و تعدی به میهن اسلامی به مقابله ایستادند. رادمردی و پایمردی بی مثال رزمندگان اسلام حکایت غرور، افتخار و رسیدن به اوج قله‌های استقلال و استکبارستیزی است که در سایه رهنمودهای پدرانه امام خمینی (ره)، حفظ کیان ایران اسلامی برابر زورگویان و ستمگران را رقم زد.
 
امیدواریم در طول سال تحصیلی پیش رو، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با استادان، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پر نشاط به فعالیت علمی پرداخته و حضور حقیقی و تأثیر گذار خود را در عرصه های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.
 
بی شک تولید علم آمیخته با ایمان اصلی ترین رسالت مجموعه دانشگاهی می باشد و لازمه این مهّم تلاش و کوشش شما عزیزان در دانشگاه و بسط افق های علمی کشور می باشد.
 
اینجانب ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی جدید را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر، تبریک گفته و از درگاه یگانه سبحان برای تمامی عزیزان در سال تحصیلی جدید، موفقیت، بهروزی و نیک فرجامی آرزو می کنم.
 
دکتر غلامرضا کاظمی زاه
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر


٠٩:٢٠ - چهارشنبه ٣١ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٣٠خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.

آدرس: شبستر-جنب پارک آزادگان - دانشگاه آزاد اسلامي واحد شبستر تلفن :3-04142425311-فاکس 04142424927