.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر یکی از بزرگترین و توسعه یافته ترین دانشگاه های کشور
كسي كه عبادت هاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترين مصلحت را به سويش فرو خواهد فرستاد . حضرت زهرا سلام الله عليها **** دانايي توانايي به بار مي آورد ، و دانش دل کهن سالان را جوان مي سازد . حکيم فردوسي خردمند**** در روز قیامت چیزی سنگین تر از خوش اخلاقی در ترازوی اعمال بنده نیست. پیامبر اکرم (ص) **** ـ قالَ (صلى الله علیه وآله): مَنْ مَشى إلى مَسْجِد مِنْ مَساجِدِ اللّهِ، فَلَهُ بِکُّلِ خُطْوَه خَطاها حَتّى یَرْجِعَ إلى مَنْزِلِهِ، عَشْرُ حَسَنات، وَ مَحى عَنْهُ عَشْرُ سَیِّئات، وَ رَفَعَ لَهُ عَشْرُ دَرَجات.([2]) فرمود: هر کس قدمى به سوى یکى از مساجد خداوند بردارد، براى هر قدم ثواب ده حسنه مى باشد تا برگردد به منزل خود، و ده خطا از لغزش هایش پاک مى شود، همچنین در پیشگاه خداوند ده درجه ترفیع مى یابد.***** اخبار دانشگاه آزاد اسلامی شبستر را در تلگرام دنبال کنید ROIAUSHAB@ ****
يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری

همکاری مشترک واحدهای تهران جنوب و شبستر برای احداث نیروگاه خورشیدی

رئیس واحد به همراه معاون برنامه­ ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان و کارشناسان واحد تهران جنوب از توانمندی­ های واحد شبستر بازدید  و در خصوص قراداد مشارکت در احداث نیروگاه خورشیدی  گفت ­وگو کردند .

دکتر تقوی معاون پژوهش و فن­آوری واحد شبستر در گفتگو با روابط عمومی با اعلام این خبر گفت:  بر اساس هماهنگی و برنامه­ ریزی­های انجام یافته دکتر دانشیان رئیس واحد تهران جنوب  به همراه دکتر فضائلی معاون برنامه ­ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان و کارشناسان واحد تهران جنوب ضمن بازدید از توانمندی­ های واحد شبستر  در خصوص قراداد مشارکت در احداث نیروگاه خورشیدی  فتولای گفت­وگو کردند .

تقوی افزود: در این دیدار که به منظور بررسی و امکان سنجی احداث نیرو گاه خورشیدی فتولای در زمین­های واحد شبستر با مشارکت واحد تهران جنوب انجام شد، کنسرسیومی از شرکت­های، پارس آذین انرژی کیش، توان­گستر ویرا و زیبو فن­آور پارس  فعال بخش خصوصی در زمینه انرژی­ حضور داشتند .

معاون پژوهش واحد شبستر ادامه داد: اهمیت استفاده از انرژی پاک و ارزان قیمت و تجدیدپذیر بدون تکیه بر منابع سوختی در جهان امروز که بحث آلودگی­های زیست محیطی به معضل جهانی تبدیل شده، بیش از پیش محسوس است و تکنولوژی تولید برق با پنل­های خورشیدی هر روز در حال پیشرفت است، به طوری که در برخی از کشورهای توسعه یافته 25درصد انرژی مصرفی از این طریق به دست می­آید.

گفتنی است شهرستان شبستر با تعداد 300 روز آفتابی در سال و امکان تولید برق  4کیلو وات ساعت بر هر مترمربع با پانل خورشیدی راندمان 17درصد و از طریق اینورتر مرکزی با راندمان 99 درصد را دارا است . 

 

 

آدرس خبر در خبرگزاری آنا: http://www.ana.ir/news/217887

آدرس خبر در خبرگزاری ایسکانیوز:  

 

 

 


١٢:٣٢ - چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩٤٩    /    تعداد نمایش : ١٧٠٧خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.