.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر یکی از بزرگترین و توسعه یافته ترین دانشگاه های کشور
كسي كه عبادت هاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترين مصلحت را به سويش فرو خواهد فرستاد . حضرت زهرا سلام الله عليها **** دانايي توانايي به بار مي آورد ، و دانش دل کهن سالان را جوان مي سازد . حکيم فردوسي خردمند**** در روز قیامت چیزی سنگین تر از خوش اخلاقی در ترازوی اعمال بنده نیست. پیامبر اکرم (ص) **** ـ قالَ (صلى الله علیه وآله): مَنْ مَشى إلى مَسْجِد مِنْ مَساجِدِ اللّهِ، فَلَهُ بِکُّلِ خُطْوَه خَطاها حَتّى یَرْجِعَ إلى مَنْزِلِهِ، عَشْرُ حَسَنات، وَ مَحى عَنْهُ عَشْرُ سَیِّئات، وَ رَفَعَ لَهُ عَشْرُ دَرَجات.([2]) فرمود: هر کس قدمى به سوى یکى از مساجد خداوند بردارد، براى هر قدم ثواب ده حسنه مى باشد تا برگردد به منزل خود، و ده خطا از لغزش هایش پاک مى شود، همچنین در پیشگاه خداوند ده درجه ترفیع مى یابد.***** اخبار دانشگاه آزاد اسلامی شبستر را در تلگرام دنبال کنید ROIAUSHAB@ ****
جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب

انتصاب آقای سعید وحیدی مهر به عنوان عضو شورای برنامه ریزی پژوهشکده قرآن و عترت

طی حکمی از سوی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی،  آقای سعید وحیدی مهر  - عضو هیات علمی واحد شبستر - به عنوان عضو شورای برنامه ریزی پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی ، دکتر ابراهیم کلانتری در این حکم آورده است: یکی از اهداف راهبردی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ارتقای کمّی و کیفی فعالیت های قرآنی در جهت گسترش هر چه بیشتر فرهنگ و معارف قرآن کریم در میان دانشگاهیان می باشد.

از این رو جنابعالی که در این عرصه دارای دانش و تجربه کافی می باشید برای مدت 2 سال به عنوان عضو شورای برنامه ریزی پژوهشکده قرآن و عترت تعیین می کنم.

امید است با برنامه ریزی مفید و انقلابی اعضای محترم شورا، شاهد تحقق منویان مقام معظم رهبری (ادام الله ظله الشریف) مبنی بر گسترش فضاسازی قرآنی در جامعه و بخصوص دانشگاه باشیم

دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی از طرف ریاست محترم و استادان و کارکنان واحد انتصاب ایشان را تبریک عرض نموده و برای حاج آقا وحیدی مهر موفقیت و کامیابی در تمام مراحل زندگی و خدمت به ساحت مقدس قرآن کریم و عترت علیهم السلام را  از درگاه الهی مسئلت می نماید.

سعید وحیدی­ مهر حافظ، قاری، استاد قرآن و عضو هیات علمی واحد شبستر در گروه معارف بوده و پیش از این معاونت امور دانشجویی و فرهنگی و مسئولیت کانون قرآن و عترت واحد را بر عهده داشتندوی همچنین  با حکم رئیس هیات امنای استان آذربایجان شرقی به عنوان دبیر کمیته تخصصی شورای قرآن و عترت (س) استان منصوب شده ­اند

وحیدی­ مهر کارشناسی دو برنامه قرآنی صدای مرکز تبریز با عنوان­ های دعوت و مشکات را نیز در کارنامه خود دارد. معاون دانشجویی شبستردر سال 91 بعنوان خادم نمونه کشوری قرآن کریم در حوزه آموزش قرآن کریم معرفی شد و از دست رئیس جمهوری لوح تقدیر خود را دریافت کرد. وی قبل از آن هم در سال 89 بعنوان خادم قرآن کریم شهر تبریز و در سال 90 نیز به عنوان حافظ کلّ قرآن کریم از طرف شهرداری کلانشهر تبریز انتخاب و معرّفی شده بود. وحیدی مهر دارای 3 تألیف در حوزه قرآنی با عنوان «قواعد صحیح خوانی قرآن کریم» و «خودآموز زبان وحی» با موضوع آموزش ساده و آسان روخوانی، تجوید مقدماتی و تمرین تدبر در آیات نورانی قرآن کریم و "معجزه حفظ کوثری قرآن کریم"  است.

 

 

 


٠٨:٥١ - پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٣٤    /    تعداد نمایش : ١٣٣٢خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.